Vyrų tendencijos pavasaris/vasara 2014

 

VYRU

Vis sukantis mados ratui, o tiksliau tendencijų apžvalgoms, tikriausiai nė kartą susimastėme, kodėl vyrų tendencijų gidų apžvalgos būna preliminarios palyginus su moterų sezonu. Atsakymas tik vienas. Vyrams nereikia atrodyti taip, kad kiekvieną kartą išėjęs į gatvę ką nors nustebintų. Užtenka atsigręžti į klasikines, nemirštančias stiliaus idėjas, kurių bus apstu šiame pavasaris/vasara 2014 sezone. Dizaineriai ne tik nagrinėjo naujojo kostiumo sampratą, bet ir neleido užmiršti tiek sportinio stiliaus detalių, tiek novatoriškų idėjų laisvalaikio stiliui. Šio šiltojo sezono vyras – sportiškas, stiprus tačiau ne ką labiau ryškus bei nebijantis rizikuoti.

sportasSportas ir vasara, turbūt, neatskiriami šio sezono bruožai. Vasarą sportuojantiems vaikinams, nereikės vargintis dėl aprangos – būtent sporto aprangą galima naudoti, kaip ir laisvalaikio! (žinoma, proto ribose). Geriausia sportinės aprangos pavyzdį pristatė Gucci mados namai, kurių drabužiai iš pirmo žvilgsnio atrodo lyg iš sporto salės, tačiau įsižiūrėjus atidžiau – jie pavirs

gelesIš moterų kolekcijų trumpam laikui pasitraukę gėlių raštai, pražydo būtent vyriškose kolekcijose. Atogrąžų sietynų, Havajų, džiunglių, medžių šakelių raštai nugulė vos ne kiekvienoje vyrų mados namų kolekcijose. Dolce&Gabanna ir Dsquared kolekcijose siūloma apsiriboti tik viršutinio drabužio marginimui. Kiek drąsesniems vyrams siūlome Gucci ir Dries Van Noten kolekcijų drabužius, šie mados namai siūlė gėlių raštais puošti ne tik marškinius, bet ir kostiumus ar aksesuarus.

ryskumasPraeito sezono tendencija – metalizuotas audinys, nesitraukia ir šį sezoną. Tačiau šį kartą šis pasirodo nauju amplua. Iš blizgančio audinio, kuris saulės spindulių pašviestas nusispalvina įvairiausiomis spalvomis, šį sezoną pavirto kiek prislopintu ir kuklesniu. Puikus pasirinkimas Prada ir Emporio Armani, šie mados namai siūlo kuklesnį organzos audinį, o Saint Laurent ir Dolce&Gabbana, savo gerbėjams siūlo nepamiršti ryškios praeitos vasaros.

melynaskostiumasEsant dideliai kostiumų pasiūlai, dizaineriams sunku išrasti naują ratą, dėl to šie stengiasi pasiūlyti naujojo kostiumo idėjas. Ne, šįkart nekalbėsime apie šortų+švarko derinį (verta pastebėti, kad ir šis nepasitraukia iš šio sezono tendencijų sąrašo), tačiau kiekvienam vyrui šią vasarą dizaineriai siūlo įsigyti nebe juodą ar pilką, tačiau šviesiai mėlynos spalvos kostiumą. Tai ne tik garantuos visapusišką oficialumą, tačiau ir neleis vargi karštą vasaros dieną.

balta11Anarchinė balta šį sezoną niekur nesitraukia, o dar labiau sustiprėja ! Keisdama nusistovėjusią tvarką, balta spalva vyrų spintai siūlo gana šokiruojančią bei spontanišką idėją – viskuo rengtis baltai ! Tiek marškiniai, kelnės, švarkas, tiek visas kostiumas privalo būti iš baltos spalvos. Neapsigaukite – ši tendencija skirta tik labai mėgstantiems išsiskirti vyrams.

odaSakytumėte kokia čia tendencija, tačiau pasidairius po šio sezono vyrų kolekcijas, pastebėtumėte įdomias odos variacijas. Dizainerių odos naudojimo spektras buvo įvairiausias, nuo kelnių, šortų, marškinių iki viso kostiumo.

amerikietisDizaineriai ne tik domisi Rytų valstybėmis, jiems ne ką svarbiau taip pat galinga valstybė – Amerika. Dėl to daugumoje kolekcijų buvo galima įžvelgti retro ar pietinių valstijų amerikietį. Mados namai siūlo nepamiršti Polo marškinėlių, žemės spalvų bei ornamentų!

sandalaiŠią vasarą Lietuvą užklupus sportinių batelių manija, tikrai neišstums vasarai pritaikytų sandalų. Pasirinkimas gana įvairus, nuo storesnio pado iki plačių odinių diržų ar sandalų paįvairintų sagtimis. Verta atkreipti dėmesį į Versace ir Givenchy kolekcijų sandalus, šie puikus pavyzdys kokius sandalus privalės įsigyti kiekvienas vyras.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s